روزها کوتاهتر است. شب ها سردتر است. این کتابها با سرعتی به دست می آیند که کمتر کسی می تواند از آن استفاده کند. باید پاییز باشد! و چه فصلی است ، با رمان جدید Krasznahorkai ، انتشار ایالات متحده از بدنهای آسمانی برنده جایزه بین المللی Man Booker ، برخی از داستانهای استثنایی و موارد بسیار دیگر! این نسخه های جدید پاییز 2019 را در ترجمه مشاهده کنید.

پاییز 2019 نسخه های جدید در ترجمه
Parade: A FolkTale توسط هیرومی کاواکامی ، ترجمه آلیسون مارکین پاول.  پاییز 2019 نسخه های جدید در ترجمهPARADE: FOLKTALE توسط هیرومی کاواکامی ، ترجمه آلیسون مارکین پاول
هیرومی کاواکامی در ادامه سخنان خود ، Parade را  به عنوان "یادداشتی از داستان که به پایان رسیده است" توصیف می کند. کلمه memento توصیفی دوست داشتنی و مناسب برای این داستان همراه کوچک برای پرفروش ترین رمان کاواکامی برای هوای عجیب و غریب هوا در توکیو است . Tsukiko در یک بعد از ظهر تابستانی تنبل ، داستانی از کودکی خود را به سنسی می گوید ، که چگونه یک روز از خواب بیدار شد تا دو تنگو موجودات بالدار فولکلور ژاپنی را در بستر خود پیدا کند. آنها به یاران همیشگی وی تبدیل شدند و به او نشان دادند که چیزی بیش از آنچه که او تصور می کرد به جهان وجود دارد. یک داستان جالب از مهربانی با نوشته های لطیف و زیبا کاواکامی که به تصویرگری مشهور و جذاب از Takako Yoshitomi معروف و جذاب است ، Parade به عنوان یک اقلام ارزشمند برای طرفداران کاواکامی وآب و هوای عجیب در توکیو . با این پست مسیرهای خواندن ، راه خود را به کارهای دیگر هیرومی کاواکامی بیابید  .

کارخانه توسط هیروکو اویامادا ، ترجمه دیوید بویدکارخانه توسط هیروکو اویامادا ، ترجمه دیوید بوید
در اولین کارنامه انگلیسی The Hiroko Oyamada ، The Factory ، سه شخصیت در یک کارخانه صنعتی کار پیدا می کنند. آنها در شغل های جدید خود مستقر شده و به زودی می فهمند که زندگی آنها به کندی (یا به سرعت به سرعت رسیده است؟ به نظر نمی رسد که زمان دیگر معقول شود) توسط کارخانه تصاحب شده است. واقعیت حل می شود ، موجودات عجیب و غریب شروع می شوند و لیست سوالات بی پاسخ در مورد این کارخانه غیرمعمول طولانی تر می شود. من گمان می کنم که این داستان عجیب و سورئال ممکن است بخشی از سوراخ به اندازه فروشگاه ن راحت را در دل بسیاری از خوانندگان پر کند.

خوش آمدید توسط آمریکا توسط Linda Boström Knausgård ، ترجمه مارتین آیتکن.  پاییز 2019 نسخه های جدید در ترجمهخوش آمدید توسط آمریکا توسط LINDA BOSTRÖM KNAUSGRD ، ترجمه مارتین آیتکن
"مدت زمان طولانی است که من صحبت را متوقف کردم." و به همین ترتیب ، به پرتره شدید و استادانه خانواده و تروما ، Linda Boström Knausgård به آمریکا خوش آمدید . دوازده ساله الن به دنبال درگذشت پدرش از گفتگو دست کشید و باعث ترک های عمیق تر در یک خانواده از قبل شکافته شد. در اعتصاب نثر ، نوزگورد قدرت سکوت و واقعیت پیچیده خانواده را بررسی می کند. داستانی مفرد و فکری با یک راوی کودک که به زودی فراموش نخواهید کرد. من مشتاقانه منتظر کتاب بعدی Knausgård هستم!

اجسام آسمانی نوشته جوخا الهارتحی ، ترجمه مریلین بوث.اجسام آسمانی نوشته جوخا الهارتحی ، ترجمه مریلین بوث
یکی از داغترین کتابهای مورد انتظار پاییز ، اجسام آسمانی اولین رمانی است که در ابتدا به زبان عربی نوشته شده است تا به حال برنده جایزه بین المللی Man Booker و اولین کتاب توسط یک زن عمانی است که به انگلیسی ترجمه شده است. این یک داستان زیبا و فراگیر از سه خواهر از یک روستای کوچک عمانی است. جوخا الهارتی مسیرهای فردی اما عمیق در هم تنیده زندگی را نشان می دهد ، در برابر زمینه تحولات سریع اجتماعی و اقتصادی در کشورشان. یکپارچه با حرکت بین زمان و چشم انداز ، اجسام آسمانی شاهکار قابل توجه قصه گویی است. بیتانی هیوز ، رئیس هیئت داوران بین المللی جایزه بین المللی سال ۲۰۱۹ Man Booker ، آن را چنین توصیف می کند: "کتابی که بتواند سر و قلب را به اندازه مساوی بدست آورد."

یک مشت یا یک قلب توسط Kristín Eiríksdóttir ، ترجمه شده توسط Larissa Kyzer.  پاییز 2019 نسخه های جدید در ترجمهیک مشت یا یک قلب توسط KRISTÍN EIRÍKSDÓTTIR ، ترجمه شده توسط LARISSA KYZER
تا این سال ، تعداد کمی از ادبیات ایسلندی توسط ن روی میز من آمده است ، بنابراین من از داشتن دو رمان جذاب امسال هیجان زده ام . ظروف سرباز یا مسافر توسط Sigrún Pílsdottír ، ترجمه شده توسط Lytton Smith و یک مشت یا یک قلب . کریستین ایرکدیرت ، شاعر ، نمایشنامه نویس و رمان نویس برنده جوایز ، داستانی هوشمندانه و بی نظیر از انزوا ، هنر و حافظه نوشت. یک مشت یا یک قلب زندگی دو زن را به هم پیوسته دنبال می کند ، اما ما نمی دانیم که چه چیزهایی وجود دارد؟ - الن ، یک سازنده برنامه های سپه زایی و الن ، یک نمایشنامه نویس جوان با استعداد. رمانی از انزوا و رازها ، طنین احساساتی یک مشت یا یک قلب در حالی که سعی می کنید بفهمید چه چیزی در زیر زندگی انفرادی این ن نهفته است ، احساسات روحی و روانی به وجود می آورد.

وعده توسط سیلوینا اوکامپو ، ترجمه سوزان جیل لوین و جسیکا پاولوعده توسط سیلوینا اوکامپو ، ترجمه سوزان جیل لوین و جسیکا پاول
افسانه سیلوینا اوکامپو در طول 25 سال ، درست تا زمان مرگش در سال 1993 ، در ساخت این رمان کار کرده است ، و این در پاییز در اولین ترجمه انگلیسی انگلیسی خود قرار دارد. این مجموعه در کنار سفر فراموش شده ، مجموعه ای از داستان های کوتاه توسط اوکامپو با ترجمه سوزان جیل لوین و کیتی لاتف ژان منتشر می شود. در وعده ، یک زن در مورد زندگی خود یادآوری می کند ، و خیال خود را پس از سقوط به دریا می گذارد - بازتابی از مبارزات خود اوکامپو با زوال عقل و علاقه او به حافظه و هویت. گفته می شود که اوکامپو "در فمینیستی ترین ، بی احتیاطی و خرابکارانه ترین او" است و من فقط نمی توانم صبر کنم تا دستم را بگیرم و سفر فراموش شده .

Incompletes توسط Sergio Chejfec ، ترجمه شده توسط Heather Cleary.  پاییز 2019 نسخه های جدید در ترجمهINCOMPLETES  توسط SERGIO CHEJFEC ، ترجمه شده توسط HEATHER CLEARY
از اسکله های بوئنوس آیرس گرفته تا بارسلونا تا مسکو ، The Incompletes "داستان اتفاقی است که یک شب سال پیش افتاد ، و حوادث صبح و بعد از ظهر متعاقب آن." اما در این آخرین جفت شدن سرجیو چژفک و چیز ساده ای نیست. مترجم Heather Cleary (عناوین دیگر شامل The Planets and The Dark ) به عنوان اسرار فراوان است ، اطلاعات از طریق کارت پستال و یادداشت های موجود در هتل ثابت جمع می شوند و تصورات راوی شایع می شود. این سفر مانند هیچ کس دیگری نیست و شما فقط می خواهید با این داستان پیچیده اما قانع کننده ، مسافرت را رها کنید و به راه بروید ، اتفاقی که هرنان دیاز ، نویسنده کتاب The The Distance می گوید ، "یک برج جالب خارق العاده از یک رمان است."

بازگشت به بارون ونکهایم توسط László Krasznahorkai ، ترجمه شده توسط اوتلی مالتبازگشت به بارون ونکهایم توسط LÁSZLÓ KRASZNAHORKAI ، ترجمه شده توسط اوتلی مالت
در مصاحبه ای در بررسی پاریس ، لازلی کراسنهاورکای درباره بازگشت بارون ونچیم از گفت: "هزار بار گفته ام که همیشه می خواستم فقط یک کتاب بنویسم. اکنون با بارون می توانم این داستان را ببندم. با این رمان می توان ثابت کرد که واقعاً فقط یک کتاب در زندگی ام نوشتم. این کتاب - Satantango ، Melancholy ، War and War و Baron است . این یک کتاب من است. "لاسلو کراسناهورکایی در بسیاری از محافل ادبی معشوق است و در حالی که این اطلاعیه که بارون می تواند آخرین کار خود را تعجب آور و غم انگیز به بسیاری است، این آخرین رمان در چهار بخش شاهکار خود در حال حاضر به عنوان بهترین خود را مورد ستایش قرار داد. تنظیم در دوران معاصر ،Homecoming Baron Wenckheim داستان بارون بلا ونکهایم را روایت می کند که در پایان زندگی به زادگاه خود در استان مجارستان باز می گردد.

2019 غیرداستانی در ترجمه
و ، با توجه به رشد غیرقانونی بودن ترجمه ، من متاسفم که بعضی از داستانهای شگفت انگیز را که در پاییز امسال ذکر نشده است ، ذکر نکنم:

گردآورنده LEFTOVER SOULS: NOTES FIELD درباره شورشهای روزمره برزیل توسط الیان برم ، ترجمه شده توسط دایان گروسکلوز ویتیتی
رومه نگار تحقیقاتی الیان برم در این مجموعه مهم از مقاله ها به طیف گسترده ای از مردم برزیل صدا می دهد.

THE INGENIOUS LANGUAGE: نه دلیل حماسی برای عشق به یونانی توسط آندره مارکولونگو ، ترجمه ویل شوت
عشق آندره مارکولونگو از یونان باستان در این مدیتیشن درخشان بر زبان و زندگی عفونی است.

مردی که با آتش بازی کرد: پرونده های از دست رفته STIEG LARSSON و HUNT FOR A ASSASSIN توسط جان STOCKLASSA ، ترجمه شده توسط TARA F. CHACE
طرفداران هزاره تریلوژی نمی خواهند این تحقیقات جالب در مورد ترور حل نشده نخست وزیر سوئد ، اولوف پالم ، بر اساس بایگانی کشف شده خود Stieg Larsson را از دست بدهند.

ME & OTHER WRITING BY MARGUERITE DURAS، ترجمه شده توسط اولیویا بیز و اما رمضان
مجموعه چشمگیر و گسترده ای از داستان های غیر داستانی توسط Marguerite Duras ، که احتمالاً به خاطر پرفروش ترین رمان بین المللی خود " Lover" شناخته شده است .

هنگامی که مرگ چیزی از شما می گیرد آن را پس بدهید: کتاب کارل نوشته ناجا ماری آیدت ، ترجمه شده توسط دنیس نیومن
ناجا ماری آیدت سالهای نخست پس از مرگ غم انگیز پسر 25 ساله اش کارل در این کتاب پرشور و دلهره آور زیبا را نشان می دهد.

من هرگز جهان را دوباره نخواهم دید: خاطره یک نویسنده زندانی شده توسط احمد آلتان ، ترجمه یاسمین کنگور
در این خاطره باورنکردنی که از سلول زندان خود نوشته شده است ، احمد آلتان ، رمان نویس ترکیه ، به زندانی شدن وی و آرامش و قوت هنری که وی برای او فراهم می کند ، تأمل می کند.

Email
برای دریافت ثبت نام  قفسه خود ، فروشگاه یک مرحله ای کتابخانه برای اخبار ، لیست کتاب ها و موارد دیگر ثبت نام کنید.
با ثبت نام ، شما با شرایط خدمات ما موافقت می کنید
هنگامی که به عضویت کتاب صوتی برای تعطیلات هدیه می دهید (و از کتابفروشی های محلی در حالی که در آن حضور دارید پشتیبانی کنید) یک کتاب صوتی رایگان از Circe را از Libro.fm دریافت کنید.
# در ترجمه # لیست
گوش دادن بهفروشگاهخودی
 اشتراک گذاری
کارولین کین و رمز و راز نویسنده واقعی نانسی درو
آنیکا گارانتی کلاین
10-24-19
چه کسی کتابهای نانسی درو را واقعاً نوشت؟ مقاله اخیر در مورد سری CW به کارولین کین به عنوان اصلی نویسنده نانسی درو اشاره کرد و اظهار داشت که هریت Stratemeyer آدامز بعد برخی از رمان را بازنویسی نمود. این نزدیک به حقیقت است ، اما کل داستان با یک شوت طولانی نیست. بیایید در مورد نویسنده (ها) واقعی نانسی درو صحبت کنیم.

چه کسی نانسی درو است؟

نانسی درو یک "کارآگاه دختر" است و یکی از اولین افراد در آن زمان است. در طول یک سریال 175 کتاب که بیش از 73 سال منتشر شده است (از سال 1930 تا 2003 ، با مجموعه ای از مجموعه های اسپین آف مجموع 328 کتاب که تا امروز ادامه می یابد ، از جمله طنزها نیست) ، نانسی رازها را در شهر کوچک خود در رودخانه حل و فصل کرد. ارتفاعات ، گاهی اوقات با پدر وکیلش کارسون درو کار می کرد و تقریباً همیشه از بهترین دوستان وی ، بس ماروین و جورج فاین کمک می کرد.

کارولین کین کی بود؟
کارولین کین وجود نداشت. این نام یک قلم است که برای این سریال استفاده شده است ، که کاملاً توسط اشباح نویسندگان نوشته شده است.

پس چه کسی کتاب های نانسی درو را نوشت؟
BACKSTORY
ادوارد استراتیمر (4 اکتبر 62 - 10 مه 1930) اساساً بسته های کتاب را اختراع کرد. شرکت او ، سندیکا Stratemeyer ، سری کتاب را به ناشران فروخت. این سریال ها شامل The Bobbsey Twins ، Tom Swift ، The Hardy Boys و نانسی درو بودند.

Stratemeyer مفاهیم سری را توسعه داد و پیش از تحویل دادن آنها به یک نویسنده ارواح ، که مشخصات خود را برای او نوشت ، که اغلب دقیق بود ، مفاهیم سری را نوشت و طرح های مفصلی از کتاب ها را نوشت.

دختران Stratemeyer ، هریت Stratemeyer آدامز و Edna Stratemeyer Squier ، پس از مرگ پدرشان در سال 1930 ، نوشتن رئوس مطالب نانسی درو را پس از سه کتاب اول به عهده گرفتند.

اتفاقاً وزیر خارجه استریتایر ، هریت اتیس اسمیت ، با او و بعداً با هریت و ادنا همکاری نزدیکی داشت و به پیشرفت این سریال کمک کرد ، از جمله ایجاد شخصیت های بس و جورج. (لطفا توجه داشته باشید که در این مقاله که به "هریت" اشاره می کنم ، من به Stratemeyer Adams اشاره می کنم ، نه اوتیس اسمیت.)

انتشارات نانسی درو
Stratemeyer سندیکا مارک نانسی درو را ایجاد و متعلق به آن ها کرد ، اما آنها یک انتشارات نبودند. Grosset & Dunlap کتابهای نانسی درو را از سال 1930 تا 1979 منتشر کرد. Simon & Schuster در سال 1979 دست به کار شد (Grosset & Dunlap شکایت کرد ، اما دادگاه دریافت که Stratemeyer Syndicate حق انتخاب ناشر خود را دارد). این کتابها تا سال 1985 تحت عنوان ونددر منتشر شد ، در این زمان سیمون و شوستر سندیکای Stratemeyer را خریداری کردند و شروع به چاپ کتابهای نانسی درو تحت عنوان Minstrel خود کردند که نشان از تغییر مشخص در سبک داشت. 16 کتاب آخر در مجموعه نانسی درو توسط علاءالدین منتشر شد ، اما یکی دیگر از زیر مجموعه های سیمون و شوستر است. سری های دیگر از آن زمان منتشر شده اند ، همه با چاپ های مختلف Simon & Schuster.

اولین کارولین کین
میلدرد ویرت بنسون (10 ژوئیه 1905 - 28 مه 2002) کارولین کین اصلی بود و سرانجام 23 مورد از سریال اصلی نانسی درو را نوشت ، که با اولین بار ، "راز ساعت قدیمی" آغاز شد . او کسی است که واقعا مجموعه ای از صدای کتاب نانسی درو است، و در ذهن من است نویسنده نانسی درو. (او همچنین سریهای Stratemeyer Syndicate دیگر ، از جمله دختران دانا ، همچنین توسط کارولین کین را نوشت).

میلدرد ابتدا در هر کتاب 125 دلار درآمد کسب کرد ، بعداً کاهش دستمزدها را گرفت. قرارداد وی او را از اذعان به تألیف کتابها منع کرد و همه حق امتیاز به سندیکای Stratemeyer رفت. سرانجام او در سال 1980 در دادخواستی که در بالا به آن اشاره شد ، به عنوان (یک) کارولین کین شناخته شد ، که در آن شهادت داد. در سال 2001 به خاطر سهم خود در ژانر رمز و راز ، جایزه ویژه ادگار اعطا شد.

کارولین کین دوم
در حالی که تعداد انگشت شماری از نویسندگان دیگر ارواح نیز حضور داشتند ، نویسنده دوم نانسی درو که باید درباره آن بدانید هریت استراتیمر آدامز (12 دسامبر 92 - 27 مارس 1982) خودش بود. او رئوس مطالب را برای اکثر کتاب ها نوشت و نویسندگی اصلی این سریال را در دهه 50 به عهده گرفت. هریت 26 کتاب از نانسی درو را نوشت و هشت مورد دیگر را بازنویسی کرد. ممکن است میلدرد صدای نانسی درو را خلق کرده باشد ، اما هریت آن را اصلاح و در نهایت تعریف کرد.

نویسندگان اضافی نانسی درو
همانطور که گفته شد ، چند نفر دیگر کتابهای نانسی درو را نوشتند. والتر کاریگ ، نویسنده معمولی Stratemeyer Syndicate ، سه نانسی درو را در دهه 1930 نوشت. جورج والر جونیور و ویلهلمینا رنکین هر کدام یک با هریت استراتیمایر آدامز یکی از رقصندگان این رقابت ها بودند. مارگارت شرف ، آلما ساس ، و چار استرانگ هر کدام یک عنوان واحد نوشتند.

پس از انتقال سریال از Grosset & Dunlap به Simon & Schuster ، محصول جدیدی از نویسندگان وارد بازار شد. این نویسندگان شامل نانسی آکسلراد ، شارون واگنر و جیمز دانکن لارنس بودند. پس از خرید سیمون و شوستر سندیکای Stratemeyer در سال 1985 ، نویسندگی کمتر شناخته شده است. کارول گرومن ، الن استیبر و آلیسون هارت هر کدام چندین نانسی درو را در دهه 1980 و 90 نوشتند. به نظر می رسد جورج ادوارد استنلی نویسنده نهایی سریال اصلی بوده است.

چرا نسخه های مختلفی از کتاب های نانسی درو وجود دارد؟
هریت و همچنین نوشتن کتابهای جدید در سریال های نانسی درو ، در واقع بازنویسی کتاب های قبلی را برای به روزرسانی آنها ، به آنها یک تنظیم مدرن (به زمان) ، یک سن نانسی پیر (از 16 تا سال) و جزئیات مختلف دیگری را بازنویسی کرد. بنابراین آنها با کتاب های جدید در این مجموعه مطابقت دارند. بازنویسی از سال 1959 آغاز شد و همزمان با کتابهای جدید این مجموعه اتفاق افتاد.

چه کسی پسران هاردی را نوشت؟
پسران هاردی نیز چند سال قبل از نانسی درو توسط ادوارد استراتاتایر ساخته شد. محبوبیت آنها احتمالاً به خلقت نانسی منجر شده است. بعد از اینکه سیمون و شوستر چاپ هر دو سریال را به دست گرفتند ، این سه فیلم اول فیلم صلیبی خود را در سال 1981 نانسی درو و هاردی پسران: سوپر Sleuths داشتند .

انتشار کتابهای هاردی پسران تقریباً همان روندی را که برای نانسی درو استفاده می شد ، دنبال کرد و بیشتر کتاب های اصلی هاردی پسران توسط لسلی مک فارلین نوشته شده اند.

خواندن بیشتر
این مقاله در کتاب شگفت انگیز Girl Sleuth: نانسی درو و نی که وی را Melanie Rehak ساخته اند ، به مطالب بسیار متکی شده اند. من به شدت توصیه می کنم برای به دست آوردن داستان کامل و همچنین کتابشناسی کامل Rehak ، این کتاب را بخرید یا از کتابخانه خود قرض بگیرید.

من همچنین اکیداً توصیه می کنم از منابع ذکر شده در صفحه ویکی پدیا نانسی درو دیدن کنید .

این پست را در اینستاگرام مشاهده کنید

من به عنوان یک خواننده جوان ، من نانسی درو ، دانش آموخته شانزده ساله دبیرستانی که اسرار را حل می کرد ، کاملاً دوست داشتم. من و دوستانم همه می خواستیم بیشتر شبیه نانسی باشیم: باهوش ، شجاع و مستقل. (به ویژه ، من تحسین می کنم که او گاهی اوقات کار با کارآگاه خود را با پوشیدن شلوار معقول انجام دهد.) ⁣ ⁣ به همین دلیل من خیلی خوشحال شدم که با یکی از اسرار قدیمی من نانسی درو - یعنی اسرار پنجره پنهان - روبرو شدم. هفته گذشته در زادگاه من در پارک ریج ، ایلینویز. این کتاب به فروش کتاب قدیمی من در مدرسه قدیمی اهدا شده است و از یک خانواده محلی دیگر ، Machones برخوردار شده است ، که متوجه شده است که من نام خود را روی جلد داخلی امضا کردم. مادر من ، دوروتی و دخترم چلسی. او یکی از قهرمانانی است که ما در "کتاب ن پوستی" می نویسیم.

پستی که توسط هیلاری کلینتون (hillaryclinton) به اشتراک گذاشته شده است14 اکتبر 2019 در 1:23 بعد از ظهر PDT

بیشتر نانسی درو روی کتاب RIOT
چرا ما همین الان به نانسی مورهاوزن احتیاج داریم

چرا مدرنیزاسیون نانسی درو توسط Annika Buaranti Klein کار نمی کند

راهنمای نانسی درو خواندن-alikes توسط کاتلین کینان

کدام بازی Nancy Drew PC برای شما مناسب است؟ توسط آیلین گونزا

و بررسی کنید نانسی درو در فروشگاه Book Riot !

برندگان جوایز ملی کتاب سال 2019 اعلام شدند

پاییز 2019 نسخه های جدید در ترجمه

20 مجموعه داستان های کوتاه باید از خواندن زنان در ترجمه

، ,یک ,نانسی ,درو ,کتاب ,های ,نانسی درو ,، ترجمه ,شده است ,شده توسط ,ترجمه شده ,linda boström knausgård ,توسط سیلوینا اوکامپو ,توسط lászló krasznahorkai ,هریت stratemeyer آدامز

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانستنی های ماشین های چینی و ژاپنی انگشترآنلاین دانشمند خلاصه مدیریت رفتار سازمانی برومند pdf نصب پکیج دیواری و دستگاه تصفیه آب در شیراز مرجع رسمی مقالات عطر ویپو فیلم نمونه سوالات icdl1 فنی حرفه ای با جواب خرید اینترنتی لباس اورجینال به سمت آینده